Anunt Diamant Timisoreni.ro - publicitate online

Oferim publicitatea online prin intermediul site-urilor: timisoreni.ro, ​bucuresteni.ro, ​aradeni.ro, ​roportal.ro, ​clujeni.com, ​ghid-constructii.ro etc. si suport clientului pentru o promovara de calitatea in mediul online si SEO

Angajam inginer constructor

Detalii

Telefon
0212064971
Categorie
Locuri de munca
Modificat
acum 6 ani si 1 luna
Vizualizari
1605

Voteaza & Distribuie

Prezentare

INGINER CONSTRUCTOR - PROIECTARE

Responsabilitatile dumneavoastra
·Realizarea planurilor de cofrare
·Întocmirea de oferte optimizate
·Consilierea clientilor în ceea ce priveste alegerea si modul de utilizare al produselor Doka

Profilul dumneavoastra:
·Studii tehnice finalizate sau student/-a în an terminal (profil Constructii)
·Cunostinte de Autocad
·Limba engleza (nivel mediu)
·Experienta teoretica sau practica în domeniul cofrajelor si esafodajelor si limba germana reprezinta un avantaj
·Persoana comunicativa si responsabila
·Abilitati tehnice, spirit de echipa, deschidere la nou

Daca sunteti interesat de aceasta pozitie, daca va plac provocarile si puneti accent pe dezvoltarea dumneavoastra profesionala, asteptam cu interes aplicatia dumneavoastra (CV, scrisoare de intentie). Pentru mai multe detalii, va rugam sa o contactati pe dna. Ivona Farkas.

Anunt Diamant Produse Curatenie

Produse Curatenie in Timisoara - firma PFS Cleaning comercializeaza produse de curatenie pentru casa, birou si masina (solutii de spalat parchetul, solutii de spalat gresia, solutii de spalat faianta, solutii pentru plastic, solutii pentru masina).