Anunt Diamant Euroinstal

EuroInstal Timisoara - vrei ca iarna sa nu te prinda nepregatit? Esti in cautare de oferte pentru centrale termice? EuroInstal Timisoara, comercializeaza centrale termice la preturi care iti convin!

Angajez Agent imobiliar

Detalii

Telefon
0721724104, 0724302373, 0214250994
Categorie
Locuri de munca
Modificat
acum 6 ani si 1 luna
Vizualizari
1547

Voteaza & Distribuie

Prezentare

CONDPREST ANDCOMPANY S.R.L.

ANGAJEAZA pentru Bucuresti:

•Agent/a imobiliar: 5 persoane – Program flexibil
•Agent/a Vanzari: 3 persoane – Program flexibil
•Secretara: 1 persoana – Program 8 ore ( L – V )

DESCRIEREA POSTULUI:

Valabil pentru: Agent/a imobiliar, Agent/a Vanzari

Dezvoltarea ofertelor din baza de date, Consultanta imobiliara, Intermedierea tranzactiilor imobiliare, Promovarea ofertelor prin metode specifice,
Derularea si semnarea contractelor etc.
CERINTE : Persoana cu abilitatea de comunicare si negociere, Persoana dinamica si sociabila, Cunostinte PC, Perseverenta in atigerea targget-u-lui lunar, Dorinta de afirmare.
AVANTAJE: Comision motivant, Program flexibil, Posibilitatea avansarii, Bonusuri la atingerea targget-ului trimestrial si anual.

Valabil pentru: Secretara

CERINTE: Persoana cu abilitatea de comunicare, Persoana dinamica si sociabila, Cunostinte PC (word – excell) Cunostinte de limba engleza (vorbit – scris)
Cunostinte de contabilitate primara, Dorinta de afirmare.
AVANTAJE: Salariu fix renegociabil la 6 luni, Posibilitatea avansarii.

CONDPREST ANDCOMPANY

Anunt Diamant Protege Parol

Protege Parol Timisoara si-a inceput activitatea in 1999, fiind astazi unul dintre cei mai importanti distribuitori de accesorii si materiale pentru mobilier si tapiterie din tara, destinate mobilierului si industriei mobilei.