Angajez Agent imobiliar

Detalii

Telefon
0721724104; 0724302373; 0214250994
Web
www.condprestandcompany.ro
Categorie
Locuri de munca
Modificat
acum 2 ani si 1 saptamana
Vizualizari
317

Voteaza & Distribuie

Descriere

CONDPREST ANDCOMPANY S.R.L.

ANGAJEAZA pentru Bucuresti:

• Agent/a imobiliar : 5 persoane – Program flexibil
• Agent/a Vanzari : 3 persoane – Program flexibil
• Secretara : 1 persoana – Program 8 ore ( L – V )

DESCRIEREA POSTULUI :

Valabil pentru: Agent/a imobiliar , Agent/a Vanzari

Dezvoltarea ofertelor din baza de date, Consultanta imobiliara, Intermedierea tranzactiilor imobiliare, Promovarea ofertelor prin metode specifice,
Derularea si semnarea contractelor etc.
CERINTE : Persoana cu abilitatea de comunicare si negociere, Persoana dinamica si sociabila, Cunostinte PC, Perseverenta in atigerea targget-u-lui lunar , Dorinta de afirmare.
AVANTAJE: Comision motivant, Program flexibil , Posibilitatea avansarii, Bonusuri la atingerea targget-ului trimestrial si anual .

Valabil pentru: Secretara

CERINTE : Persoana cu abilitatea de comunicare , Persoana dinamica si sociabila, Cunostinte PC ( word – excell ) Cunostinte de limba engleza
( vorbit – scris ) Cunostinte de contabilitate primara , Dorinta de afirmare.
AVANTAJE: Salariu fix renegociabil la 6 luni, Posibilitatea avansarii.

Persoanele interesate vor depune CV la Fax. 021.425.0994
sau la E-mail: office@condprestandcompany.ro
Relatii suplimentare la Tel. 021.4250994 , 0721724104 , 0724302373

CONDPREST ANDCOMPANY