Se afişează 21-30 din 32 rezultate.
  • Angajam sudor
  • 0

  • Firma de selectie si recrutare personal, Family Job din Timisoara angajeaza: sudor in Italia si Mexic.
  • 0743487241
  • Angajam montator tamplarie pvc
  • 0

  • Glass Ostia SRL din Timisoara isi mareste echipa! Angajam personal calificat sau necalificat pentru postul de montator tamplarie pvc cat si pentru atelier!
  • 0732887444, 0784752997
  • Montator schela
  • 0

  • Cauti un loc de munca cu un salariu atractiv , intr-o echipa tanara si dinamica? Schela G3 angajeaza muncitori calificati si necalificati pentru montajul de schela metalica in zona Timisoara si partea de Vest.
  • 0741111860
  • 2000.00 LEI
  • Angajez montator mobila
  • 0

  • Angajez montator mobila cu experienta in domeniu. Livrarea si montajul produselor si a pieselor de mobilier, la domiciliul clientului. Avantaj permis cat B. Programul incepe la ora 09.00 Centrul comercial Alfa - Dambovita.
  • 0745459681
  • Fara poza
  • 0

  • CANDIDATUL IDEAL:
    -Persoane ative dornice de munca,sociabile si cu simtul raspunderii;
    -Experienta intr-un post asemanator de cel putin un an;
    RESPONSABILITATI / BENEFICII:
    Descriere job:
    -secretara
    -contabila
    -instalatori electrice si...
  • 021/2211916
  • Fara poza
  • 0

  • Full time architect/civil engineer:
    AKTGEN is a Real Estate Investment and Development Company with property investments and developments in South-Eastern Europe (SEE), primarily in Romania and Bulgaria. AKTGEN is developing residential, holiday ...
  • 0728941896
  • Fara poza
  • 0

  • Buna ziua ,,sintem o firma de constructi din spania ,caut o fima de constructii sau autonomi in domeniul tunelelor,lucrarea se va face in transilvania,mai multe detalii la nr 0034698564530,mihai,